zľavy a iné benefity

ZĽAVY

Pre držiteľov karty EURO 26, ISIC alebo ITIC platí 50% zľava zo vstupného na vybrané predstavenia z produkcie DJZ. Takto zľavnené predstavenia sú zreteľne označené na programových plagátoch & webstránke DJZ. Karta je neprenosná. Kartu, prosím, predložte pri kúpe vstupenky a pri vstupe do sály. 

Pre darcov krvi, ktorí sú držiteľmi zlatej a diamantovej Jánskeho plakety a Kňazovického medaily platí 50% zľava zo vstupného na všetky reprízové predstavenia z produkcie DJZ.

Pre držiteľov preukazov ZŤP-S a ich doprovod platí 50% zľava zo vstupného na všetky reprízové predstavenia z produkcie DJZ. Preukaz, prosím, predložte pri kúpe vstupenky a pri vstupe do sály. Počet takto zľavnených vstupeniek je obmedzený v závislosti od kapacity hľadiska.

Zľavy nie je možné uplatniť na premiéry, predstavenia hosťujúcich divadiel a na mimoriadne predstavenia. Uvedené zľavy nie je možné využiť pri online nákupe cez predajný systém Colosseum z dôvodu nutnosti overenia nároku. Pre uplatnenie zľavy, prosím, kontaktujte, pokladnicu DJZ.

 

VERNOSTNÝ PROGRAM

Všetci diváci majú možnosť zapojiť sa do vernostného programu DJZ. Má podobu Karty diváka, ktorú získate bezplatne v pokladnici divadla pri vašom prvom nákupe. Vďaka Karte diváka urýchlite proces rezervácie resp. nákupu vstupeniek. Zároveň vám bude z každého nákupu automaticky pripočítaný 3% kredit z celkovej úhrady. Tento kredit si môžete uplatniť pri každom ďalšom nákupe. Platí len pre večerné predstavenia z repertoáru DJZ.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Chcete svojich blízkych potešiť vstupenkou do divadla, ale výber chcete nechať na nich? Ponúkame vám darčekovú poukážku v nominálnej hodnote 10 alebo 20 €, ktorú je možné uplatniť jednorazovo na večerné reprízové predstavenia z repertoáru DJZ. Zakúpite ju v pokladnici DJZ. Možný je aj nákup z pohodlia vášho domova. Stačí sa telefonicky alebo e-mailom skontaktovať s divadelnou pokladnicou. Poukážku vám v takom prípade zašleme poštou na dohodnutú adresu.
Pozn.: Vydávanie hotovosti z darčekovej poukážky nie je možné.