dnes je: 28. jún 2017 (streda)
Divadlo    Ľudia    Inscenácie    Program

ciara

Programový plagát

jun2017_banner_web.png

Divadelné noviny

dn_xv_3_banner_web.png

Trón milosrdenstva

djz_presov_tron_milosrdenstva_web_banner_190x266px.png

Neobyčajné dobrodružstvá malého Buratina

buratino_we_banner_190x266.png

Audiencia

audiencia_banner190x266.png

Eugen Onegin

eugen_onegin_banner_we_190x266.png

Psie srdce

psie_srdce_banner_web.png

Odpískané

odpiskane_banner_web_190x266.png

Budulínček

budulincek_web_banner_190x266.png

Revízor

revizor_web_banner_190x266.png

Dobrú, mami

dobru,_mami_banner_web_190x266.png

Všetko najlepšie!

cooney_banner_web_190x266px.png

Hostina dravcov

hostina_dravcov_banner_web_190x266_px.jpg

Obchod na korze

obchod_na_korze_web_banner.jpg

Ženba

zenba_banner.jpg

Darčeková poukážka

darcekova_poukazka_sezona_2015_-_2016_web.png

Odmeňujeme verných divákov

karta_divaka_web.png

Monitoring divadiel

monitoring_divadiel_logo_web.jpg

Partner DJZ

Potrebujete plugin na prehravanie flash videa



Mohli ste ma vidieť

Kardinál Winchester, Holohlavý Krišpín, Teológ v Poitiers (Jana z Arku, 2015)
Seladón (Námestíčko, 2012)
1. agent, Svadobčan, Sudca, 1. policajt, Sused, Majiteľ strelnice (Pokrvní bratia, 2012)
Iľja Afanasievič Šamrajev (Čajka, 2011)
Cverna (Kocúrkovo, 2011)
Vitellius (Quo vadis, 2011)
Emanuel Kolc (Tajomný hrad v Karpatoch alebo Vedecko-fantastická poloopera čiže Verneland, 2010)
Ľud putujúci do Betlehema (Betlehem, 2009)
Simon (Mária Antoinetta, 2009)
Barón (Viera, láska, nádej, 2008)
Kráľ Bonifác (Šialene smutná princezná, 2008)
Bernardone, Františkov otec (František z Assisi, 2007)
Ondro (Jej pastorkyňa, 2007)
Predstavená & Major - Gróf de Chateau Gibus (Utekajte, slečna Nituš!, 2007)
Jano Ľavko (Statky - zmätky, 2006)
Principál (Perinbaba, 2006)
Podzemný (Podzemný, 2005)
Ponický (Báthoryčka, 2005)
Otec, Horár (Popoluška, 2003)
Du Parc, Pancratius (Vynútená svadba, 2003)
Lazar Wolf (Fidlikant na streche, 2002)
Joshua Farnaby (Mária Tudorová, 2002)
Kubo (Kubo, 2001)
Alexis (Kaviár alebo šošovica, 2001)
Juro (Malé námestie, 2001)
Dezo Hoffman (Beatles zos A uprostred, 2000)
Stepan Iljič Uchovertov (Revízor, 1998)
Deži (Pohreb alebo Moji drahí príbuzní, 1997 a 2004)
Bumble (Oliver!, 1997)
Antoine (Tank, 1996)
Herrmann (Sladká Charity, 1996)
Melville (Mária Stuartová, 1995)
Pán Mushnik (Malý obchod s hrôzami, 1995)
Učiteľ, Sudca, Agent (Pokrvní bratia, 1994)
Rímsky vojak (Vstúpenie Krista do Raja, 1994)
Sir Kay, Diabol, Rytier Kráľa Rybára (Merlin alebo Pustatina, 1993)
Žandár Horlivý (Na skle maľované, 1993)
Sir Hugh Evans (Veselé panie z Windsoru, 1992)
Krahulčiak (Boží vták, 1992)
Fidlikant Cyril (Ako sa vydávala princezná Dafnia, 1991)
Žandár (Beta, kde si?, 1991)
Minimus (Válov story, 1990)
Libero (Skaza futbalu v meste K, 1990)
Majster Kat Herinus (Život a umučenie, 1990)
Klbko (Sen noci svätojánskej, 1990)
Šarža (Kuracia hlava, 1989)
Obchodný agent (Vytetovaná ruža, 1989)
Plukovník Sergej Sergejevič Zubocer (Útrapy z rozumu, 1989)
Mile Puljiza (Predstavenie Hamleta v dedine Dolná Mrduša, 1988)
Milutin ( Šopalovičovo kočovné divadlo, 1988)
Vlk (Zlaté kuriatko, 1988)
Benedick (Mnoho kriku pre nič, 1988)
Bouleau (Noc v Edene, 1987)
Nebožtík Srečko Rozmarín (Nebožtíkovo alebo Zberné stredisko, 1987)
Julián (Lysistrata alebo Najkrajšia vojna, 1987 a 1999)
Bobčinský (Revízor, 1987)
Demetrius (Antonius a Kleopatra, 1986)
Gróf (Horúci zemiak, 1986)
Dzura (Šenk palenčeni, 1986)
Dottore Baloardo (Lásky hra osudná, 1985)
Dromio Sarakúzsky (Komédia omylov, 1985)
Ondro (Hriech, 1985)
Pilfousek (Spolok drobnochovateľov, 1985)
Ondro (Majstri, 1984)
Walter (Rozbitý džbán, 1984)
Vasia (Talenty a ctitelia, 1983)
Mišo (Ťapákovci, 1983)
Petro Melechov (Tichý Don, 1982)
Lamaneur (Miláčik, 1982)
Fedor (Geľo Sebechlebský, 1982)
Sused (Lúpežník, 1981)
Grumio (Skrotenie zlej ženy, 1981)
Tajomník Ústredia Strany všeobecného blahobytu (Čaj u pána senátora, 1980)
Igor Antonovič Slivčenko (Prémia, 1980)
Lélio (Madridské noci, 1980)
Denis (Príbeh na brehu rieky, 1979)
Nikola Šuhaj (Nikola Šuhaj, 1979)
Jožko (Škriatok, 1979)
Princ Heinrich (Mlynár pri Sanssouci, 1978)
Dumain ml. (Koniec všetko napraví, 1977)
Raoul (Clown Freddy, 1977)
Janík (Kocúrkovo, 1977)
Matej (Naši furianti, 1976)
Šimko (Dva dni v Chujave, 1976)
Peťko (Štyri kvapky, 1975)
Pojža (Felicián Sáh, 1974)
Zajíček (Lampáš, 1973)
Danilo (Kamenný kvietok, 1973)
Hanzi (Prípad Adama a Evy, 1973)
Ján Omodej (Bitka pri Rozhanovciach, 1972)


Chcem dostávať program DJZ
na e-mailovú adresu:

Facebook   facebook

06. 09. 2017(streda)
o 18:30

Všetko najlepšie!

ciara

07. 09. 2017(štvrtok)
o 10:00
verejná generálka / organizované
Trón milosrdenstva

ciara

07. 09. 2017(štvrtok)
o 18:30
predpremiéra
Trón milosrdenstva

ciara

08. 09. 2017(piatok)
o 18:30
premiéra / vypredané
Trón milosrdenstva

ciara

12. 09. 2017(utorok)
o 16:00

Klub priateľov DJZ

ciara

12. 09. 2017(utorok)
o 18:30

Odpískané

ciara

13. 09. 2017(streda)
o 18:30

Trón milosrdenstva

ciara

21. 09. 2017(štvrtok)
o 18:30

Obchod na korze

ciara

24. 09. 2017(nedeľa)
o 18:30

Revízor

ciara

25. 09. 2017(pondelok)
o 10:00
40. repríza
Revízor

ciara

26. 09. 2017(utorok)
o 10:00

Neobyčajné dobrodružstvá malého Buratina

ciara

27. 09. 2017(streda)
o 18:30
10. repríza
Audiencia

ciara

28. 09. 2017(štvrtok)
o 18:30
hosťujúce predstavenie
Horúca sprcha

ciara

29. 09. 2017(piatok)
o 18:30

Dobrú, mami

ciara